Tryggve Hermelin akvarell

Tryggve Hermelin akvarell
Tryggve Hermelin akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRYGGVE HERMELIN (1856-1951): Kustmotiv med sjöbodar, signerad och daterad 1915, akvarell, 33x48 cm

501814

2017-11-21