Alfred Manessier färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALFRED MANESSIER (1911-1993): Komposition med fisk, signerad Manessier, 168/220, färglitografi, bladstorlek ca 36x54,5 cm

Några små fläckar i vänster marginal

501816

2017-11-21