Ikon

Ikon
Ikon
Ikon
Ikon
Ikon
Ikon

Klubbat för:

5 000 SEK

3 000 SEK

IKON, grekisk-ortodox, scen med heliga personer, 1800-tal, målad på pannå med krön, ca 88 x 49 cm

Möjligen ej komplett, krackelyr och färgbortfall, Lagningar och retuscher

501817

2017-11-18