Klubbat för:
5 000 SEK
3 000 SEK
IKON, grekisk-ortodox, scen med heliga personer, 1800-tal, målad på pannå med krön, ca 88 x 49 cm
Möjligen ej komplett, krackelyr och färgbortfall, Lagningar och retuscher
501817
2017-11-18