Carl Birger Höög oljemålning

Carl Birger Höög oljemålning
Carl Birger Höög oljemålning
Carl Birger Höög oljemålning
Carl Birger Höög oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL BIRGER HÖÖG (1899-1929): Motiv med palmer och hus, signerad Höög, olja på duk uppfodrad på pannå, 40x33,5 cm

Någon svagt skrapmärke och något färgbortfall

501828

2017-11-21