Carl Malmsten matgrupp

Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

CARL MALMSTEN, matbord, "Gustavus", 4 stolar, Calmare nyckel, ek, skyltmärkt, bordets höjd 75, 140x90, totallängd med iläggsskivor 260 cm

Bruksslitage, en stol med lagning

501837

2017-11-18