Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
CARL MALMSTEN, matbord, "Gustavus", 4 stolar, Calmare nyckel, ek, skyltmärkt, bordets höjd 75, 140x90, totallängd med iläggsskivor 260 cm
Bruksslitage, en stol med lagning
501837
2017-11-18