Soffbord gulmetall onyx 1900-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, underrede av gulmetall, bordsskiva av sten, höjd 46, 80x80 cm

Mindre stötmärke

501849

2017-11-19