Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅLFAT, porslin, Kina, Kangxi (1662-1722), dekor av pioner i underglasyrblått, botten med fyra karaktärers märke, diameter ca 21 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Kantlagning
501872
2017-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här