Blanc de chine Guanyin

Blanc de chine Guanyin
Blanc de chine Guanyin
Blanc de chine Guanyin
Blanc de chine Guanyin
Blanc de chine Guanyin
Blanc de chine Guanyin
Blanc de chine Guanyin
Blanc de chine Guanyin
Blanc de chine Guanyin
Blanc de chine Guanyin

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUANYIN, porslin, Kina, 1900-tal, blanc de chine, sittande på vattenlotus, höjd ca 23 cm

PROVENIENS: Russell Bodés samling

Avslag

501876

2017-11-20