Altarljusstake Kina
Klubbat för:
96 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALTARLJUSSTAKE, porslin, Kina, 1800-tal, dekor av lotusslingor samt parställda fiskar i underglasyrblått, botten med märke, höjd ca 23,5 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Större avslag, lagning
501881
2017-11-20