Bänk NK Tokyo

Bänk NK Tokyo
Bänk NK Tokyo
Bänk NK Tokyo
Bänk NK Tokyo
Bänk NK Tokyo
Bänk NK Tokyo
Bänk NK Tokyo
Bänk NK Tokyo
Bänk NK Tokyo
Bänk NK Tokyo

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, "Tokyo", bänk, Triva, 1950-tal, ek, skyltmärkt, höjd ca 35, 112x42 cm

Bruksslitage

501884

2017-11-18