Encoigure Louis XVI
Klubbat för:
32 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ENCOIGNURE, Louis XVI, fanérad med olika träslag, förgyllda beslag, skiva i marmor, höjd 87, 80x49 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Slitage, fanerbortfall, skiva med lagningar
501899
2017-11-20