Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OTTO STRANDMAN(1871-1960): Stående kvinna, brons signerad och daterad Otto Strandman 1909,
Gjutarmärkt Herman Bergman Fud., höjd 29,5 cm
Smärre repor
501903
2017-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här