Karmstolar Regency stil

Karmstolar Regency stil
Karmstolar Regency stil
Karmstolar Regency stil
Karmstolar Regency stil
Karmstolar Regency stil
Karmstolar Regency stil
Karmstolar Regency stil
Karmstolar Regency stil

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, England, regency stil, 1900-tal, mahogny, sitthöjd ca 46 cm

PROVENIENS: Russell Bodés samling

Slitage

501906

2017-11-20