Albert Johansson oljemålning Konkret konst

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Utan titel,
signerad a tergo Albert Johansson, olja på pannå, ca 92x122 cm

501907

2017-11-30