Sideboard England

Sideboard England
Sideboard England
Sideboard England
Sideboard England
Sideboard England
Sideboard England
Sideboard England
Sideboard England
Sideboard England
Sideboard England

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIDEBOARD, 1800-talets första hälft, Georg III, fanerad med mahogny, beslag i mässing, höjd ca 91, 136x62 cm

PROVENIENS: Russell Bodés samling

Nyckel saknas, blekt, slitage, smärre ytskador

501917

2017-11-20