Sideboard England
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SIDEBOARD, 1800-talets första hälft, Georg III, fanerad med mahogny, beslag i mässing, höjd ca 91, 136x62 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Nyckel saknas, blekt, slitage, smärre ytskador
501917
2017-11-20