Omega armbandsur
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 18 k guld, 1960-tal, plexiglas, manuellt uppdrag, refnr. 2983, serienr. 17053471, cal. 244, länk, 14 k guld, ej original, signerad "Ulovirke 585", lås ej original, diameter 19 mm, vikt ca 31,5 g, omegabox
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen
501923
2017-11-22