Belca armbandsur

Belca armbandsur
Belca armbandsur
Belca armbandsur
Belca armbandsur
Belca armbandsur
Belca armbandsur
Belca armbandsur
Belca armbandsur
Belca armbandsur
Belca armbandsur

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BELCA, 21 Jewels Incabloc, armbandsur, förgylld boett 20 micron, manuellt urverk, plastglas, silverfärgad urtavla, datum, präglad läderrem, diameter 34,5 mm

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, lättare bruksslitage

501947

2017-11-18