Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VICTOR VASARELY (Ungern, 1908-1997): "Malom petit", färgserigrafi, signerad Victor Vasarely, numrerad 63/200, ca 26 x 26 cm
501953
2017-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här