Steiff 3 st

Steiff 3 st
Steiff 3 st

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

STEIFF, 3 st, "Mucki" "Macki" och "Mecki", igelkottar, 1950/60-tal, längd ca 11-25 cm

Bruksslitage

501956

2017-11-18