Anton Genberg oljemålning

Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANTON GENBERG (1862-1939): Motiv med gårdsexteriör, signerad A G, olja på duk, 46 x 66 cm

501969

2017-11-18