Väggur

Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

VÄGGUR, möjligen Österrike, skuren dekor, förgylld, emaljerad urtavla, arabiska och romerska siffror, höjd ca 115 cm

PROVENIENS: Russell Bodés samling

Glas skanas, skador, lösa delar medföljer, nyckel saknas

501987

2017-11-20