Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, oskariansk, för 4 ljus, med prismor, stomme i mässing, floral dekor, höjd ca 66 cm

PROVENIENS: Russell Bodés samling

Slitage, delar saknas

501991

2017-11-20