Lindomestolar

Lindomestolar
Lindomestolar
Lindomestolar
Lindomestolar
Lindomestolar
Lindomestolar
Lindomestolar
Lindomestolar
Lindomestolar
Lindomestolar
Lindomestolar
Lindomestolar

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STOLAR, 6 st, gustavianska Lindomearbeten, omkring 1800, stämplade BOL, skuren dekor, bladhölstrade ben, kopplade spjälknippen, sitthöjd 45 cm

slitage, en stol rank

501998

2017-11-18