Casoletter 1 par empirestil

Casoletter 1 par empirestil
Casoletter 1 par empirestil
Casoletter 1 par empirestil
Casoletter 1 par empirestil
Casoletter 1 par empirestil
Casoletter 1 par empirestil
Casoletter 1 par empirestil
Casoletter 1 par empirestil
Casoletter 1 par empirestil
Casoletter 1 par empirestil

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CASOLETTER, 1 par, 1800-tal, empirestil, dekor av bockhuvuden, förgylld brons, höjd ca 20,5-23 cm

PROVENIENS: Russell Bodés samling

502003

2017-11-20