Matsalsgrupp rokokostil

Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATSALSGRUPP, 1900-talets andra hälft, rokokostil, bemålade, delvis bronserad, stoppade sitsar, bestående av matbord, 3 karmstolar, 4 stolar, bordets mått höjd ca 74, diameter 115 cm, medföljande 3 iläggsskivor vardera bredd ca 30 cm

Smärre ytskador och färgbortfall

502004

2017-11-20