Matsalsgrupp rokokostil
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATSALSGRUPP, 1900-talets andra hälft, rokokostil, bemålade, delvis bronserad, stoppade sitsar, bestående av matbord, 3 karmstolar, 4 stolar, bordets mått höjd ca 74, diameter 115 cm, medföljande 3 iläggsskivor vardera bredd ca 30 cm
Smärre ytskador och färgbortfall
502004
2017-11-20