Kopparföremål

Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VATTENTUNNA, KITTEL, BALJOR, 2 st, koppar, hänklar i bl.a. mässing, troligen 1800-tal, höjd 15-55 cm

Patina, bucklor, sprickor, slitage

502015

2017-11-18