ljuskrona rokokostil

ljuskrona rokokostil
ljuskrona rokokostil
ljuskrona rokokostil
ljuskrona rokokostil
ljuskrona rokokostil
ljuskrona rokokostil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, rokokostil, 4 ljusarmar, stomme i mässing, behängd med klara samt tonade prismor, elektrifierad höjd ca 61, diameter ca 42 cm, plafond medföljer, diameter 39,5 cm

PROVENIENS: Russell Bodés samling

Lampdelar med skador

502017

2017-11-20