Oljemålning
Vollendet
2017-11-22
502026
| Höchstes Gebot | 1 100 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (sannolikt Holland, 1800-tal): Väderkvarn vid flod, olja på duk, signerad MC Geederts, ca 52x88 cm