Ljusstakar sengustavianska

Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska stockholmsarbeten, parställda, förgylld och mörkpatinerad brons, rund fotplatta skaft av stående karyatid, fasta manschetter, höjd ca 25,5 cm

PROVENIENS: Russell Bodés samling

Slitage

502032

2017-11-20