Ljusstakar sengustavianska
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska stockholmsarbeten, parställda, förgylld och mörkpatinerad brons, rund fotplatta skaft av stående karyatid, fasta manschetter, höjd ca 25,5 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Slitage
502032
2017-11-20