Tommy Östmar oljemålning
Closed
2017-11-19
502061
| Sold for | 2 400 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
TOMMY ÖSTMAR (1934-2007): Porträtt, signerad Tommy Östmar, olja på duk, 44x29 cm