Tommy Östmar oljemålning

Tommy Östmar oljemålning
Tommy Östmar oljemålning
Tommy Östmar oljemålning
Tommy Östmar oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TOMMY ÖSTMAR (1934-2007): Porträtt, signerad Tommy Östmar, olja på duk, 44x29 cm

502061

2017-11-19