Raffael Ferrer

Raffael Ferrer
Raffael Ferrer

Klubbat för:

4 000 SEK

3 000 SEK

RAFAEL FERRER (USA, född 1933): Utan titel, signerad, daterad och numrerad R. Ferrer, 1980, #13, oljekrita på papper, 76x56 cm

502062

2017-11-19