Biblioteksur England

Biblioteksur England
Biblioteksur England
Biblioteksur England
Biblioteksur England
Biblioteksur England
Biblioteksur England
Biblioteksur England
Biblioteksur England
Biblioteksur England
Biblioteksur England

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BIBLIOTEKSUR, 1800-talets början, England, mahogny, emaljerad uratavla med romerska siffror, höjd ca 42 cm, pendel finns

PROVENIENS: Russell Bodés samling

Urtavla med spricka, fodral med spricka och insektsangrepp, nyckel saknas

502067

2017-11-20