Soffa 16/1700-tal

Soffa 16/1700-tal
Soffa 16/1700-tal
Soffa 16/1700-tal
Soffa 16/1700-tal
Soffa 16/1700-tal
Soffa 16/1700-tal
Soffa 16/1700-tal
Soffa 16/1700-tal
Soffa 16/1700-tal
Soffa 16/1700-tal

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, 16/1700-tal, ek, skuren dekor, klädsel i gul plysch, kortsidorna med handtag i smide, längd 145, sitthöjd 45 cm

Senare klädsel, smärre skador

502068

2017-11-19