Appliquer Louis XVI stil
Vollendet
2017-11-20
502076
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
APPLIQUER, 1 par, Louis XVI stil, 1900-talets början, 2 ljusarmar, elektrifierade, höjd inkl skärm ca 52 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling