Appliquer Louis XVI stil

Appliquer Louis XVI stil
Appliquer Louis XVI stil
Appliquer Louis XVI stil
Appliquer Louis XVI stil
Appliquer Louis XVI stil
Appliquer Louis XVI stil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

APPLIQUER, 1 par, Louis XVI stil, 1900-talets början, 2 ljusarmar, elektrifierade, höjd inkl skärm ca 52 cm

PROVENIENS: Russell Bodés samling

502076

2017-11-20