Den heliga familjen oljemålning

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (romersk skola, 1600-tal): Den heliga familjen, olja på duk, ca 76x64 cm

Krackeleringar, dukskador, lagningar

502077

2017-11-19