Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Mia", stolar, 6 st, plastklädsel, stomme i förkromad metall, tillverkade för Bruno Mathsson International, sitthöjd ca 44 cm
Visst slitage/ytsmuts, smärre skador
502082
2017-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här