Taklampa jugend
Closed
2017-11-19
502085
| Sold for | 1 700 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, jugend, tidigt 1900-tal, kupa med blyinfattat glas, höjd ca 55, diameter 35 cm
Bruksslitage