Sabel

Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SABEL, svensk, 1800-talets första hälft, Morell & Co, mässingsfäste med oval, lejonkappa, läderbalja med stora mässingsbeslag försedda med Andreas-kors, längd ca 89 cm

Portopé med skador, bygel böjd

502092

2017-11-21