Slaglåspistoler 1700-tal

Slaglåspistoler 1700-tal
Slaglåspistoler 1700-tal
Slaglåspistoler 1700-tal
Slaglåspistoler 1700-tal
Slaglåspistoler 1700-tal
Slaglåspistoler 1700-tal
Slaglåspistoler 1700-tal
Slaglåspistoler 1700-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SLAGLÅSPISTOLER, 1 par, 1700-tal, Frankrike, ändrade från flintlås, längd ca 18 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling

korrosion, stokskador

502096

2017-11-20