Snapplåspistol och gevär 1800-tal
Closed
2017-11-20
502099
| Sold for | 9 200 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
SNAPPLÅSPISTOL, SNAPPLÅSGEVÄR, balkan, 1800-tal, längd ca 43 reps 153 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
rost, slitage