Snapplåspistol och gevär 1800-tal

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SNAPPLÅSPISTOL, SNAPPLÅSGEVÄR, balkan, 1800-tal, längd ca 43 reps 153 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling

rost, slitage

502099

2017-11-20