Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VINOFFERBÄGARE, porslin, Kina, Kangxi (1662-1722), "Blanc de Chine", tripod, höjd ca 11 cm
Proveniens: Gustaf Otto Wallenbergs samling
Lagningar
502103
2017-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här