Värja

Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VÄRJA, svensk, omkring 1800, för infanteriofficer, graverad colichemardklinga, förgyllt mässingsfäste, längd 99 cm

PROVENIENS: Russell Bodés samling

ytrost

502111

2017-11-20