Birgit Broms serigrafi med collage
Closed
2017-11-19
502112
| Sold for | 5 200 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
BIRGIT BROMS (1924-2008), Skridskoåkare, monogramsignerad, färglitografi, numrerad 54/90, ca 25x29 cm
Mindre fläck i pappret