Klubbat för:
5 200 SEK
3 000 SEK
BIRGIT BROMS (1924-2008), Skridskoåkare, monogramsignerad, färglitografi, numrerad 54/90, ca 25x29 cm
Mindre fläck i pappret
502112
2017-11-19