Birgit Broms serigrafi med collage

Klubbat för:

5 200 SEK

3 000 SEK

BIRGIT BROMS (1924-2008), Skridskoåkare, monogramsignerad, färglitografi, numrerad 54/90, ca 25x29 cm

Mindre fläck i pappret

502112

2017-11-19