Vägglampor design Frank

Vägglampor design Frank
Vägglampor design Frank
Vägglampor design Frank
Vägglampor design Frank
Vägglampor design Frank
Vägglampor design Frank

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSEF FRANK, vägglampor, 1 par, Svenskt Tenn, modellnummer 2335, mässing, ursprungligen formgivna under sent 1920-tal, höjd ca 16, bredd 37 cm

Bruksslitage

502120

2017-11-19