Reseur 1800-tal Paris
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RESEUR, 1800-talets slut, fanerade med mahogny med intarsia dekor, märkt FL Hausburg á Paris, höjd ca 24 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Slitage, skador, nyckel saknas, en tass saknas
502123
2017-11-20