Köpmansdisk

Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk

Klubbat för:

14 000 SEK

8 000 SEK

KÖPMANSDISK, 1800-talets slut, 8 lådor samt skåpsdel, dragknoppar i trä, bemålat i grått och rött, höjd ca 82, 200x57 cm

Slitage

502127

2017-11-19