Klubbat för:
14 000 SEK
8 000 SEK
KÖPMANSDISK, 1800-talets slut, 8 lådor samt skåpsdel, dragknoppar i trä, bemålat i grått och rött, höjd ca 82, 200x57 cm
Slitage
502127
2017-11-19