Vigselringar guld

Vigselringar guld
Vigselringar guld
Vigselringar guld
Vigselringar guld
Vigselringar guld
Vigselringar guld
Vigselringar guld
Vigselringar guld
Vigselringar guld
Vigselringar guld

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

9 000 SEK

VIGSELRINGAR, 7 st, varav 5 23 k guld, vikt ca 27,3 g, 1 18 k guld, vikt ca 4,5 g, 1 20 k guld, vikt ca 4,4 g

PROVENIENS: Russell Bodés samling

Gravyrer, slitage

502131

2017-11-20