Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
9 000 SEK
VIGSELRINGAR, 7 st, varav 5 23 k guld, vikt ca 27,3 g, 1 18 k guld, vikt ca 4,5 g, 1 20 k guld, vikt ca 4,4 g
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Gravyrer, slitage
502131
2017-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här